Kiidame

Tunnustame!

Tunnustame 28.-29.05.2022 Põlvas, IV Kagu-Eesti tantsupeol „Sanna Kittmine“ 1. klassi tantsurühma ilusa esinemise eest tantsurühma koosseisus: Hanna Hain Hannes Mustmaa Liina Hallop Jakob Siska Hugo Kalvet Remo Popko Liisi Lang Krete Liis Mägi Keven Kähri Grete Tuusis Marten Jürgenstein Levar Kutsar Miia Mikson Elinor Rose Young Aitäh, õpetaja Merike Helekivi!

Tunnustame!

Tunnustame 28.-29.05.2022 Põlvas, Kagu-Eesti tantsupeol 2. klassi tantsurühma tubli osalemise eest tantsupeo proovides ja peol, kus tantsiti kaks liigitantsu proloog ja finaal: Heidi Haab Kreete Kasuk Mirjam Pindis Oskar Hallop Oskar Trumm Linda Tatsi Feliks Sepp Artur Trumm Hans Plakk Victoria Eliise Viirsalu Rasmus Kraft Laura Mõisja Annika Mirka Nikolas Kuklane Aitäh, õpetaja Kaisa Hallop!

Tunnustame!

12. mai toimus Sännas Adsoni nimeline XX etlemiskonkurs, kus loeti ilusaid võrukeelseid luuletusi. Tunnustame kooli esindamise ja osalemise eest järgmisi õpilasi: Artur Trumm Eerik Org Karl Kõva Raul Kuus Õpilased pälvisid tunnustuse võrukeelsete luuletuste kodokotus lugemise eest eripreemia. Aitäh, õpetaja Anneli!

Tunnustame!

18.05.2022 toimus Võru maakonna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlust.Tunnustame kooli esindamise ja tubli saavutuse eest 6. klassi õpilast Kirilee Grossmann´i, kes saavutas U14 vanusegrupis 600 m jooksus I koha kaugushüppes II koha Aitäh, õpetaja Heli Kelder!

Tunnustame!

Tunnustame 14.05.2022 Võru maakonna laulu- ja tantsupeol „Pidu meie õuel“ kooli esindamise eest järgmisi õpilasi: Liina Hallop Jakob Siska Cris Jõgeva Marten Jürgenstein Keven Kähri Krete-Liis Mägi Huga Kalvet Hanna Hain Eliise Rannamets Elinor Rose Young Levar Kutsar Miia Mikson Aitäh, õpetaja Merike Helekivi!

Teated | Tunnustused

Tunnustame!

Adsoni nimelisel XX etlemiskonkursil lugesid ilusaid võrukeelseid luuletusi järgmised õpilased: Artur Trumm 2. klassist Eerik Org 3. klassist Karl Kõva 4. klassist Raul Kuus 4. klassisit  Neid tunnustati kodukotusõ eripreemiaga.  Aitäh, õpetaja Anneli!

Kiidame | Teated | Tunnustused

Tunnustame!

30. aprill kuni 1. mai toimus maakondlik patrullvõistlus „Rene Retk“, kus saavutati väga head tulemused: Noorkotkaste arvestuses I koha saavutas võistkond koosseisus: Kaspar Kimmel, Mattias Kuklane, Fred Kõlli, Andro Pall, Noorkotkaste arvestses III koht Ats Uder Väga tublid osalejad: Audun Palo, Kristo Teder, Mirjam Hirvesoo. Aitäh, õpetaja Karin Siig!

Tunnustused

Tunnustame!

25.märtsil toimus Võru maakonna laste folklooripäev, kus osales 1. klassi tantsurühm. Tunnustame kooli esindamise ja eduka osalemise eest: Hanna Hain, Cris Jõgeva, Marten Jürgenstein, Hugo Kalvet, Levar Kutsar, Keven Kähri, Liisi Lang, Miia Mikson, Hannes Mustmaa, Krete-Liis Mägi, Eliise Rannamets, Jakob Siska, Elinor Rose Young Aitäh, tantsrühma juhendaja Merike Helekivi!

Tunnustused

Tunnustame!

25. märtsil toimus Võru maakonna laste folklooripäev, kus osales 2. klassi tantsurühm, kes esindas kooli väga eeskujulikult ja ühtehoidva rühmana, esinesid tantsuga ja võtsid osa erinevatest töötubadest: Heidi Haab, Kreete Kasuk, Linda Tatsi, Mirjam Pindis, Nikolas Kuklane, Oskar Hallop, Oskar Trumm, Remy Raju, Feliks Sepp, Annika Mirka, Artur Trumm, Emma Teemant, Hans Plakk Aitäh, tantsrühma…