Huviringid

 ESMASPÄEVTEISIPÄEVKOLMAPÄEVNELJAPÄEVREEDE
4.TUND
10.45 -11.30
ROBOOTIKA 
(alustab 12.09)
1. klass
Triinu Grossmann 
        
5.TUND
11.50 – 12.35
ROBOOTIKA
(alustab 12.09)
3. klass
Triinu Grossmann 
   
6.TUND
12.45 – 13.30
ROBOOTIKA
(alustab 12.09)
2. klass
Triinu Grossmann 
JUDO
(alustab 05.09)
12.45 – 13.30
Ilmar Koort 
RAHVATANTS
(alustab 5.09)
2.klass
Merike Helekivi
JUDO
(alustab 05.09)
12.45 – 13.30
Ilmar Koort 
 
KERAAMIKA
(alustab 19.09)
4. klass
Annika Kevvai
RAHVATANTS
3. klass
Kaisa Hallop
MUDILASKOOR
2.-4. klass
Ive Ruusamäe
7.TUND
13.40 -14.25
ROBOOTIKA
(alustab 12.09)
4. klass/ 2. klass
Triinu Grossmann 
JUDO
(alustab 05.09)
13.40 – 14.25
Ilmar Koort
KERAAMIKA
(alustab 19.09)
2. klass
Annika Kevvai
JUDO 
(alustab 05.09)
13.40 – 14.25
Ilmar Koort
 
LASTEKOOR
5.-9. klass
Ive Ruusamäe
ESTEETIKA JA
TANTSUKOOL 
(alustab 22.09)
1.-4. klass
Merje Poom
  PARKUUR 
(alustab oktoobrist)
 14.30 – 15.20
1.- 4. klass
Veiko Jänes
   
8.TUND
14.35 – 15.20
ROBOOTIKA  
(alustab 12.09)
4. -9. klass
Triinu Grossmann 
PARKUUR
(alustab oktoobrist)
14.30 – 15.20
5.- 9. klass
Veiko Jänes
JALGPALL
1.-9. klass
Heigo Kosemets
 
JALGPALL
1.-9. klass
Heigo Kosemets
LASTEKOOR
4.-9. klass
Ive Ruusamäe
ESTEETIKA JA
TANTSUKOOL
(alustab 22.09)
5.-9. klass
Merje Poom
KERAAMIKA
5.-9. klass
Annika Kevvai
KERAAMIKA
(alustab 19.09)
3. klass
Annika Kevvai
15.30 – 16.15TENNIS
(alustab 12.09)
15.30 – 16.30
algajad
Urmas Tali 
PARKUUR
(alustab oktoobrist)
15.20 – 16.20
5.- 9. klass
Veiko Jänes 
TENNIS
(alustab 12.09)
15.30 – 16.30
algajad
Urmas Tali
  
16.15 – 17.00TENNIS
(alustab 12.09)
16.30 – 17.30
edasijõudnutele
Urmas Tali 
 TENNIS
(alustab 12.09)
16.30 – 17.30
edasijõudnutele
Urmas Tali 
  
VÕRKPALL
(alustab 12.09)
17.45 – 19.00
Urmas Tali
VÕRKPALL
(alustab 12.09)
17.45 – 19.00
Urmas Tali
EESTI KEELE RING (7. klass)
Olümpiaadiks ettevalmistus
Kärt Salumets
NOORKOTKAD JA KODUTÜTRED
Kindlat tundi ei ole, kokkuleppel õpilastega
Karin Siig /Maarja Kallas
TEADUSKOOL
Kindlat tundi ei ole, kokkuleppel õpilastega
Piret Viil
NÄITERING
Hooajaline, kindlat tundi ei ole, kokkuleppel õpilastega, nädalavahetusel
Maia Paas
KÄTTPIDI KODUKOHAS (1. -4. klass)
Kindlat tundi ei ole, kokkuleppel õpilastega
Algklasside õpetajad: Terje Raju, Merike Helekivi, Anneli Nagel, Annika Kevvai
KEHA JA VAIM 
Jooga ja BODYART lastele. 
Terje Raju
MATEMAATIKARING
Kindlat tundi ei ole, kokkuleppel õpilastega
Olümpiaadiks ettevalmistamine
Piret Viil
NUPUTA (6. klass)
Matemaatika ring
Külli Tuisk
KÄSITÖÖRING
Ene Palu
ETTEVÕTLUSRING
Kindlat tundi ei ole, kokkuleppel õpilastega
Piret Viil