Huviringid

ESMASPÄEV

tund

TEISIPÄEV

tund

KOLMAPÄEV

tund

NELJAPÄEV

tund

REEDE

tund

KOKKULEPPEL

 

 

 

5.

 

 

ROBOOTIKA

5.tund – 1.klass

Triinu Grossmann

 

 

5.

 MALE

5.tund - 1.klass

Henri Paas

 

 

5.

 

 

NÄITERING

Maia Paas

 

 

 

 

 

 

Tähelepanu, Start!

1.-5.klass

Heli Kelder

6.

 MALE

2.-9.klass

Henri Paas

6. 

 

KERAAMIKA

Annika Kevvai

6.

Judoklubi REI

1.-5.klass

6.

ROBOOTIKA

6.tund – 1.klass

Triinu Grossmann

6.

Judoklubi REI

1.-5.klass

6.

KERAAMIKA

Annika Kevvai

6.

MINIFIRMA

7.-8.klass

Inge Mälzer

KERAAMIKA

 

 Annika Kevvai

7.

Judoklubi REI

1.-5.klass

7.

ROBOOTIKA

EV3 algajad

Triinu Grossmann

7.

Judoklubi REI

1.-5.klass

7.

KERAAMIKA

Annika Kevvai

7.

RAHVATANTS

1.-3.klass

Merike Helekivi

 

 

Parkuurimine

MTÜ Vabadussport

7.

 

 

 

 

 

 

 

JALGPALL nooremad poisid

FC Helios, tasuline

Sandra London

7.

SUUSATAMINE

1.-5.klass

tasuline

Võru Suusaklubi

7.

PUUTÖÖ  4.- 9.klass

alates 7.tunnist – kell 17 , Kaido Kaas

7.

SUUSATAMINE

1.-5.klass, 7.tund

tasuline

Võru Suusaklubi

7.

   

PILLIÕPE (plokkflööt, kannel – 1.-4.kl; kitarr – 5.-9.klass)

Ive Ruusamäe

 

 

MUDILASKOOR

1.-4.klass

Ive Ruusamäe

7.

JALGPALL nooremad poisid FC Helios, Sandra London

7.

POISTEKOOR

1.-6.klass

Ive Ruusamäe

7.

   

SOLISTID/ANSAMBEL

1.-9.klass

Ive Ruusamäe

 

 

Parkuurimine

MTÜ Vabadussport

8.

 

 

 POISTE JALGPALL

7.-9.klass

Toomas Raju

8.

   

 

KERAAMIKA

Annika Kevvai

8.

SUUSATAMINE

1.-5.klass, 8.tund

tasuline

Võru Suusaklubi

Asko Saarepuu

8.

ROBOOTIKA

8.tund

EV3 edasijõudnud

Triinu Grossmann

8.

SUUSATAMINE

1.-5.klass, 8.tund

tasuline

Võru Suusaklubi

Asko Saarepuu

8.

   

NOORKOTKAD

KODUTÜTRED

Karin Siig

JALGPALL vanemad poisid ja tüdrukud

FC Helios, tasuline

Sandra London

8.

Esteetika- ja tantsukool,

tasuline, 1.-3.klass

Egne

8.

TÜTARLASTEKOOR

5.-9.klss

8.tund

Ive Ruusamäe

8.

Esteetika- ja tantsukool,

tasuline, 1.-3.klass

Egne

8.

   

NUPULA

Piret Viil / Külli Tuisk

7 SAMMU

Piret Viil

 

 

Judoklubi REI

1.-5.klass

8.

JALGPALL vanemad poisid ja tüdrukud

FC Helios, tasuline

Sandra London

8.

TÜTARLASTEKOOR

5.-9.klss

8.tund

Ive Ruusamäe

8.

   

TEADUSKOOL

Ando Tuul /Piret Viil

MALE – Henri Paas

TENNIS ?

15.30 – 16.30

16.30 – 17.30

täiskasvanud

17.30 -19

9.

10.

Esteetika- ja tantsukool, tasuline

15.30 – 16.30

Kätlin Rosenberg

9..

ROBOOTIKA

First Lego League meeskond

alates 15.30-st

Triinu Grossmann

9.

Esteetika- ja tantsukool,tasuline

15.30 – 16.30

Kätlin Rosenberg

9.

   

VÕRU KEEL  

 

 

 

 

 

TENNIS ?

15.30 – 16.30

16.30 – 17.30

täiskasvanud

17.30 -19

9.

10.

 

 

     
6htu.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool