Tugispetsialistid

Tugiteenuseid osutab Rõuge Koostöökeskus

Laivi Org- koolipsühholoog

Koolipsühholoog Laivi Org on Rõuge Põhikooli õpilaste päralt teisipäeviti ja kolmapäeviti. Sel ajal saavad lapsed ja lapsevanemad psühholoogiga aja kokku leppida ning vestelda.

Psühholoog võtab vastu ka teisipäeviti Haanja teenusekeskuse maja 2. korrusel kella 16.00-18.00. Eelnevalt aeg kindlasti kokku leppida See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maie Oppar – eripedagoog (vastavalt tunniplaanile) tel 5138321 

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Merle Piiskop – sotsiaalpedagoog

E, K, N, R 8.00 – 15.30  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 5854 7429

Merilin Kurg – nõustaja (eripedagoog) - (vastavalt tunniplaanile)

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Kooliõde Eda Sing viibib koolimajas esmaspäeviti ja reedeti kell 9 - 13 II korrusel sotsiaalpedagoogi kabinetis spordisaali kõrval. Info saamiseks võib kooliõele kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

HEV koordinaator Anneli Nagel töötab esmaspäevast reedeni kell 8 - 15.30 garderoobi kõrval asuvas väikeklassis.

 

Abiõpetaja Eve Maria Heero.

 

Tugiisik Siiri Männingu.

Tugiisik Elina Niido.

Tugiisik Katrin Parv.

Tugiisik Marianne Suurmaa.

 

 

Tügisüsteemi dokumendid

 

sygis.jpg

Kontaktandmed

+372 785 9315 - õpetajate tuba, köök
+372 785 9344 - direktor, sekretär, raamatukogu

 kool@rouge.edu.ee

Haanja mnt 12
66201 Rõuge vald
Võru maakond

 Rõuge Põhikool